Kancelárska herná stolička ASTRA s nastaviteľnou opierkou nôh, bedrovým a hlavovým vankúšom

Kód: WH2023120109
€149,90 –44 %
dcc9e71d 70f1 40e7 8500 5912ae1a2bdf
€149,90 –44 % €83,90 / ks
Skladom (>5 ks)

Prejdite na vyššiu úroveň komfortu a doprajte si otočnú hernú stoličku od firmy WELLHOX. S našou stoličkou bude sedenie za počítačom príjemným zážitkom. Kreslo je ideálne aj na diaľkové štúdium. Stolička ASTRA s opierkou pre nohy je dokonale tvarovaná a zabezpečuje maximálny komfort tak, že sediaci nebude zaťažovať chrbticu a bude vždy udržiavať správne držanie tela.

Detailné informácie

Slovenská firma
Rýchle doručenie
Telefonická podpora

Podrobný popis

KOMFORTNÉ STOLIČKY PRE HRÁČOV WELLHOX - Ideálna ako kancelárska alebo herná stolička.
Ergonomický tvar zaisťujúci vysoký komfort aj pri dlhom sedení za počitačom. Vyrobené z odolnej a kvalitnej ekokože.  Stolička ASTRA je vybavená pohodlnými podrúčkami. Stolička ASTRA je dokonale tvarovaná a zabezpečuje maximálny komfort tak, že sediaci nebude zaťažovať chrbticu a bude vždy udržiavať správne držanie tela. Umožňuje nastaviť operadlo, je vybavená prídavnými vankúšmi, možnosťou nastavenia výšky a opierky.


POHODLIE A BEZPEČNOSŤ
Každý, kto má sedavé zamestnanie alebo sa jednoducho rád hrá na počítači či konzole vie, aké dôležité je dobré a pohodlné kreslo. Správna poloha pri stole je kľúčovým faktorom, ktorý zabraňuje tomu, aby sme pri dlhom sedení pociťovali nepohodlie. Herná stolička je ideálna do izby mladého hráča, ktorému poskytuje bezpečnú a ergonomickú polohu prispôsobenú jeho fyzickým podmienkam.

PREMYSLENÝ DIZAJN
Plne nastaviteľná - pod sedadlom sa nachádzajú dve páčky, ktoré vám umožnia dokonale prispôsobiť svoju polohu výške stola. Páka "Lift" je zodpovedná za nastavenie výšky sedadla, stačí ju potiahnuť a sedadlo sa zníži alebo zdvihne, čo poskytuje desaťcentimetrový rozsah nastavenia. Druhá páčka "RCL" umožňuje nastaviť sklon operadla, keď ju zdvihnete, uvoľní sa zámok operadla a môžete si nastaviť jeho polohu podľa svojich potrieb, keď páčku spustíte, operadlo sa uzamkne vo zvolenej polohe. Odolné kolieska - vyrobené z materiálu odolného proti poškodeniu, kolieska majú navyše gumový "behúň", ktorý zabraňuje poškriabaniu podlahy.

PRÍDAVNÉ VANKÚŠE PRE VÄČŠIE POHODLIE
Opierka hlavy - spolu so stoličkou dostanete malý, mäkký vankúšik na krk, ktorý môžete nainštalovať na opierku hlavy, vďaka čomu získate pohodlnú oporu pre hlavu, čo výrazne ovplyvní komfort práce a umožní vám udržať správnu, zdravú polohu. Bedrový vankúš - vďaka nemu vytvoríte dokonalú oporu bedrovej chrbtici, čím odľahčíte chrbticu, čo je dôležitý aspekt pri zabezpečovaní bezpečnej polohy pri práci za stolom. Vďaka tomuto riešeniu zabudnete na nepohodlie počas dlhých hodín pred monitorom.

PRE HRÁČOV
Tento model je skutočnou lahôdkou pre všetkých hráčov, ktorí si cenia komfort a pohodlie. Každý prvok kresla bol navrhnutý s ohľadom na dlhý čas strávený pred monitorom, vďaka čomu je kreslo dokonalou odpoveďou na potreby skutočných hráčov. Vďaka vedrovému sedadlu sa budete cítiť mimoriadne pohodlne a dostupné nastavenia vám umožnia ergonomicky upraviť polohu podľa vašich potrieb. Po mnohých hodinách hrania a postupných úrovniach sa zo stoličky zdvihnete bez pocitu stuhnutosti a bolesti chrbta.

ROZMERY:
        Výška: 116,5-126,5 cm
        Šírka: 61 cm Hĺbka: 78 cm
        Šírka sedadla: 41 cm
        Šírka operadla: 33 cm
        Hĺbka sedadla: 54,5 cm
        Výška operadla: 79 cm

ŠPECIFIKÁCIA:
        Farba: čierna - červená
        Kolieska: polyuretán s gumovým behúňom
        Nastavenie operadla: áno
        Nastaviteľná výška: áno

Dodatočné parametre

Kategória: DOMÁCNOSŤ
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 12.6 kg
nosnosť: 120kg
farba: čierno-červená
podložka na nohy: áno
bedrová opora: áno
mäkké područky: áno
Nastaviteľná výška: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: